FAQ

Czy można obejrzeć Wasze produkty stacjonarnie?

Nie posiadamy showroomu, ale bardzo chętnie poznamy naszych klientów i ugościmy Was w naszej pracowni (jesteśmy fotografami). Będziecie mogli spokojnie obejrzeć kimona po wcześniejszym umówieniu się.

Czy można prać kimona w pralce?

Zalecamy pranie ręczne, ponieważ większość kimon, które oferujemy są z jedwabiu. W trosce o trwałość najlepiej prać w letniej wodzie bez wirowania i wyciskania.

 

Jak dobrać swój rozmiar?

Większość naszych kimon ma uniwersalny rozmiar. Każde trochę różni się od siebie, więc zalecamy sprawdzić wymiary, a w razie wątpliwości zapraszamy do przymierzenia. Nie jest to ubranie przylegające do ciała. Spokojnie możecie je skrócić samodzielnie u krawcowej lub poprosić nas o taką dodatkową usługę.

Czy kimona są fabrycznie nowe?

Większość naszych kimon jest z drugiej ręki. Niektóre z nich nigdy nie były noszone, o czym świadczą przeszycia białymi nićmi, które usuwa się przed rozpoczęciem noszenia. Staraliśmy się odnaleźć kimona w jak najlepszym stanie z możliwie zerową ilością defektów, ale faktem jest, że kilka z nich ma drobne ślady użytkowania na podszewce.

Szczegółowe informacje podajemy w opisie każdego modelu.

 

Czy można wypożyczyć kimono?

W tym momencie nie wprowadzamy takiej usługi na użytek prywatny. Natomiast jeśli jesteś kostiumografką(fem) lub stylistką(tą) i poszukujesz takiego stroju na potrzeby planu filmowego lub zdjęciowego, napisz nam czego potrzebujesz. Jesteśmy chętni na współprace, ale każde kimono występuje tylko w pojedynczym egzemplarzu więc musimy dbać o jego kondycje. Do każdej współpracy chcemy podejść bardzo rozważnie.

 

Masz jeszcze jakieś pytania?

Shopping Cart